O nas

Jesteśmy firmą, która kontynuuje tradycje księgowe. Początki działalności firmy w Poznaniu sięgają roku 2001. Firmę założyła pani Maria Rozynek, która po latach prowadzenia jej, rozwijania i opieki przekazała razem z wiedzą i „know-how” młodszemu pokoleniu.

Nasze biuro rachunkowe RACH-MAL s.c. jest rozwijającą się firmą działającą na rynku usług rachunkowych oraz płacowo–kadrowych.

Biuro obsługuje podmioty o różnym profilu działalności. M. in. prawników, lekarzy, firmy transportowe, firmy budowlane, szkoły językowe, architektów, sklepy, restauracje i wiele innych firm usługowych.

Nasi klienci działalność prowadzą jako firmy jednoosobowe, spółki cywilne lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

W zależności od sposobu optymalizacji podatkowej nasze biuro rachunkowe prowadzi rozliczenia w formie ryczałtu ewidencjonowanego, podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub księgi handlowej.

W naszej działalności kładziemy nacisk na profesjonalną i rzetelną obsługę Naszych Klientów. Usługi mają charakter kompleksowy. Oferujemy pomoc przy założeniu działalności, księgowanie dokumentów, obsługę płac i kadr oraz dodatkowe usługi dopasowane do potrzeb klienta.

Biuro Rachunkowe RACH-MAL s.c.  posiada uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o numerze 64375/2013 i 66442/2014 oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla biur rachunkowych.

U nas panuje miła i rodzinna atmosfera.

Zapraszamy do współpracy!